سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط در باغ موزه دفاع مقدس

همایش پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط به همت هیات ورزشهای همگانی استان تهران و با همکاری اداره ورزش و جوانان استان تهران و به میزبانی باغ موزه دفاع مقدس از ساعت ۷ صبح جمعه در مسیر حدود ۲ کیلومتر مربع در سطح اراضی عباس آباد و اطراف موزه با حضور بیش از ۳ هزار شهروند و ورزشکار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی استان، این همایش که به صورت زنده از شبکه 3 سیما پخش می شد عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، رضا گلمحمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، افشین مولایی سرپرست فدراسیون ورزش همگانی، ولی الله شجاع پوریان ریس هیات ورزشهای همگانی استان تهران، نرگس معدنی پور معاون فرهنگی موزه دفاع مقدس، محمد صادق حسنی نایب رییس، مریم محمدیان دبیر هیات استان، مجید رباطی سرپرست سازمان ورزش و برخی روسای هیات ها  و کمیته های استان تهران برگزار شد ورزشکاران هیات ورزشهای همگانی استان تهران به انجام حرکات نمایشی و تخصصی کتل بل، فریزبی، پرثوآ، فیوژن فیتنس و هنرهای فردی و نمایشی برای حضار پرداختند.

 سرپرست فدراسیون ورزش همگانی از میزبانی هیات استانی و اداره کل ورزش و جوانان تهران در برگزاری این مراسم تشکر کرد و گفت: داشتن ایرانی سربلند و تندرست در گرو توسعه ورزش همگانی و خانوادگی است چرا که مهم ترین پیام این همایش این بود که مردم ضرورت ورزش را بیشتر از گذشته در سبد خانوار خود احساس کنند.

در ادامه مراسم، ولی الله شجاع پوریان با بیان اینکه هم اکنون شرایط ورزش صبحگاهی و عصرگاهی برای خانواده ها در یک هزار بوستان شهر تهران فراهم است افزود: ورزش بهترین راه تندستی و سلامت جامعه است و روزانه بیش از ۶ هزار شهروند تهران از این فضاها بهره مند می شوند که می طلبد مردم اقبال بیشتری به این فضاها داشته باشند.

وی بیان کرد: یکی از برنامه های مهم این هیات ایجاد زیر ساخت ها برای جوانان، بانوان و سالمندان است که هم اکنون شرایط برای این اقشار در بوستان ها فراهم است.

رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان ضمن تشکر از آحاد مردم و دست اندرکاران در این رویداد ورزشی گفت در صدد هستیم تا با تشویق عموم، ورزش همگانی را در پایتخت نهادینه کنیم.

در انتهای همایش به قید قرعه ۱۱ دستگاه دوچرخه و ۵۰گرمکن ورزشی اهدا شد.

انتهای پیام/

  • 11:58
  • 1398/07/06
  • 159

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید