سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری همایش بزرگ ایروپامپ در یزد

همایش بزرگ ایروپامپ، ویژه بانوان در یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی‌، همزمان با رویداد سراسری ایروپامپ، همایش بزرگ ایروپامپ به همت کمیته ایروپامپ هیئت ورزشهای همگانی استان یزد روز چهارشنبه6 شهریور در سالن ورزشی شهید صدوقی یزد برگزار شد.
در این همایش که با استقبال پرشور بانوان یزدی همراه بود، شرکت کنندگان با این رشته ورزشی جدید آشنا شده و به انجام حرکات آن پرداختند.
مائده سعیدی، نایب رئیس بانوان هیئت ورزشهای همگانی استان و مسئول کمیته ایروپامپ در سخنانی با اشاره به نوپا بودن ورزش ایروپامپ در کشور، یزد را یکی از پیشگامان این رشته دانست و ادامه داد: در مدت کوتاه معرفی رشته ایروپامپ، تاکنون دو دوره مربیگی درجه 3 این ورزش پرهیجان در یزد برگزار شده است و جوانان بسیاری به این رشته جذب شده اند که امیدواریم با برگزاری این گونه همایش ها شاهد شکوفایی بیشتر این ایروپامپ در استان باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به جذابیت رشته ایروپامپ افزود: ایروپامپ تلفیقی از قدرت و مهارت است که به وسیله پلیت، هالتر و استپ انجام می شود که علاوه بر هیجان گروهی تاثیر بسیار مثبتی در تحرک بدنی دارد.
گفتنی است در خلال این همایش آزاده دهقان، مسئول امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان ورزشی از این همایش بازدید کردند.
در حاشیه این گردهمایی ورزشی رشته های فیوژن فیتنس و ماراتن ایروبیک نیز اجرا شد.

  • 12:45
  • 1398/06/11
  • 133

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید