سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

پایان کار نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی در بندرعباس

نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی بعد از ۵ روز فعالیت در نمایشگاه بین المللی بندرعباس امشب به کار خود پایان داد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی،  این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس و از هشتم شهریور ماه به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ورزش های همگانی استان آغاز شده بود در حالی به پایان رسید که غرفه‌ای هیئت همگانی از پربازدیدکننده ترین غرفه های این نمایشگاه بود.

 در جریان برگزاری نمایشگاه ۵ غرفه در اختیار هیات ورزشهای همگانی بود که ایستگاه های کراسفیت، حرکات اصلاحی، فریزبی، بازی های کودکان و بازی های فکری با ارائه برنامه های بسیار شاد و پرنشاط بازدید کنندگان اصلی نمایشگاه را به سمت خود سوق دادند.

همچنین طی برگزاری این نمایشگاه گروه هنری چیکو با اجرای زنده برنامه های متنوع ویژه کودکان باعث شده بود خانواده های زیادی هر شب راهی این نمایشگاه شوند تا در کنار فرزندان خود لحظات خاطره انگیزی را سپری کنند.

 در مدت برگزاری نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی، ریاست هیات ورزش های همگانی و اعضای هیئت رئیسه و مسئولین و روسای کمیته های مختلف نیز در چندین مرحله بازدید داشتند.

 برگزاری این نمایشگاه که برای اولین بار در استان هرمزگان انجام شد با استقبال پرشور خانواده‌ها و کودکان همراه بود.

 فعالیت غرفه‌های هیات ورزشهای همگانی و ارائه مشاوره و راهنمایی به خانواده ها در زمینه رشته های مختلف ورزشی و کار عملی در غرفه ها باعث شده بود تا علاقه‌مندان زیادی در طی برگزاری این نمایشگاه جذب رشته‌های مختلف ورزشی شوند.

 در نهایت نمایشگاه بعد از ۵ روز فعالیت و استقبال بی نظیر هرمزگانی ها در ساعت ۲۳ امشب و با حضور مسوولین محلی به کار خود پایان داد.

 

انتهای پیام/

  • 11:17
  • 1398/06/10
  • 111

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید