سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

اولین نشست ستاد اجرایی اجلاس ملی شهر فعال و دوستدار ورزش برگزار شد

اولین نشست ستاد اجرایی اجلاس ملی شهر فعال و دوستدار ورزش با حضور احمد گواری، سرپرست نائب رئیسی، حسین دهقان سرپرست دبیری، رضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی، پژمان معتمدی سرپرست سازمان آمادگی جسمانی، محسن باقریان سرپرست سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی، مهرناز جمالی سرپرست آکادمی ورزش های همگانی، انوشیروان دادگر سرپرست روابط عمومی و محمدرضا فروحی مشاور اجرایی فدراسیون ورزش های همگانی در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، در ابتدای این نشست رضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی گزارشی از فرآیند اجرایی اجلاس ملی شهرفعال و دوستدار ورزش ارائه نمود.

در ادامه احمد گواری سرپرست نائب رئیسی فدراسیون ورزش های همگانی از حضور ۳ وزیر، 31 شهردار و روسای شورای شهر مراکز استان ها، مدیران کل ورزش و جوانان استان ها، روسای فدراسیون های ورزشی و روسای هیئت های ورزش همگانی استان ها در این اجلاس خبر داد و گفت: این همایش به منظور تبین نقش شهرداران در توسعه ورزش همگانی در تمامی شهرها برگزار می شود.

حسین دهقان سرپرست دبیری فدراسیون نیز با اشاره به حضور مقامات ارشد در این همایش یکی از اهداف این رویداد را قدردانی از شهرداران برتر در حوزه ترویج و توسعه ورزش همگانی دانست.

سرپرست دبیری فدراسیون ورزش های همگانی گفت: این اقدام می تواند باعث ایجاد انگیزه و توسعه ورزش همگانی در جامعه رل فراهم کند.

مقرر گردید در این همایش از سامانه جامع ایران فعال، پویش ایران فعال، لیگ پیاده روی ایرانیان و لیگ آمادگی جسمانی کودکان رونمایی خواهد شد.

اولین اجلاس ملی شهر فعال و دوستدار ورزش با هدف توسعه ورزش همگانی و شهروندی و با حمایت معنوی آستان قدس رضوی قرار است 27 شهریور ماه در تهران برگزار شود.

انتهای پیام/

  • 12:47
  • 1398/06/05
  • 185

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید