سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

همایش طرح ملی تابستان در هرمزگان برگزار شد

هیئت ورزشهای همگانی استان هرمزگان جشنواره تفریحی ورزشی با خانواده با شعار طرح ملی تابستان با ورزش را برگزار کرد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، جشنواره تفریحی ورزشی  عصر جمعه اول شهریور ۹۸ با استقبال بی نظیر شهروندان بندرعباسی برگزار شد.

این جشنواره با همت اداره ورزش و جوانان استان و سازمان فرهنگی و ورزشی  شهرداری بندرعباس و هیات ورزشهای همگانی و با همراهی هیات پزشکی ورزشی و هیات وورزشهای بومی محلی در محله ۲۲بهمن برگزار شد .

گفتنی است کیانوش جهانبخش رئیس هیئت ورزشهای همگانی، ترکی مسئول ورزش بانوان استان ، منتظری نائب رئیس هیئت استان ، نورالدینی نائب رئیس آقایان و دیگر مسئولین در این همایش حضور داشتند.

 طرح تابستان در حال حاضر در ۱۳شهرستان در حال برگزاری است و هدف از این طرح تشویق وترغیب مردم به ورزش و نشاط و سلامتی در بین اقشار مختلف جامعه است.

لازم به ذکر است رئیس هیئت استان به عنوان شرکت کننده در بخشی از ایستگاه ها و ایستگاه سلامت فعالیت داشت که باعث تشویق شرکت کنندگان شد.

برنامه های متنوعی شامل  ایستگاه آمادگی جسمانی ،ایستگاه سلامت ، ایستگاه فریزبی ،ایستگاه طناب کشی ،ایستگاه نقاشی ،ایستگاه بازی و ورزش با کودک ،ایستگاه پرواز بادبادکها، ایستگاه هفت سنگ، ایستگاه لیوان چینی ،ایستگاه گل کوچیک ،ایستگاه بازی های بومی و محلی در این همایش اجرا شد .

همچنین در پایان به قید قرعه به اکثر کودکان جوایز و کارت هدیه اهدا گردید

 

انتهای پیام /

  • 11:49
  • 1398/06/02
  • 177

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید