سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

کسب مقام اول نمایشی دبل داچ انفرادی و مقام سوم ماده سرعت دبل داچ انفرادی در مسابقات آسیا و اقیانوسیه طناب زنی

ورزشکاران تیم طناب زنی استان فارس در مسابقات آسیا و اقیانوسیه طناب زنی موفق به کسب مقام اول نمایشی دبل داچ انفرادی و مقام سوم ماده سرعت دبل داچ انفرادی شدند .

به گزاشر روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در دومین روز از مسابقات طناب زنی آسیا  واقیانوسیه که در شهر اینچئون کره جنوبی برگزار شد، تیم رده سنی ۱۶-۱۵ سال نگین نریمانی، حدیث شبانی و مریم حسینی سرائی با مربیگری خانم فاطمه شیبانی از شیراز در دو ماده نمایشی دبل داچ انفرادی و ماده سرعت دبل داچ انفرادی با کسب مقام در رده سنی خود به مرحله دوم راه پیدا کردند.

 در صبح سومین روز مسابقه مقام آوران همه رده های سنی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در ماده نمایشی دبل داچ انفرادی تیم ایران موفق شد مقام اول قهرمانی را بدست آورد تیم کره جنوبی مقام دوم و تیم هنگ کنگ مقام سوم را کسب نمودند.

 برافراشته شدن پرچم ایران، به همراه نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران زینت بخش دریافت جام قهرمانی، حکم و جوایز ورزشکاران مسابقات آسیائی بود.

 همچنین بعد از ظهر امروز رقابت بین همه گروههای سنی در ماده سرعت دبل داچ انفرادی برگزار و تیم ایران به مقام سوم قهرمانی دست یافت و صاحب مدال برنز گردید.  تیم های هنگ کنگ و کره جنوبی به ترتیب مقام اول و دوم را کسب نمودند.

 

انتهای پیام / 

  • 11:55
  • 1398/05/28
  • 313

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید