سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

دریافت نشان سفیر جنگلبان توسط سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی

همزمان با مراسم روز ملی جنگلبان که با حضور مقامات عالی کشور در محل سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری‌ کشور برگزار شد؛ از افشین ملایی سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی تقدیر و نشان ملی سفیران حافظ جنگل ها و منابع طبیعی کشور به وی اعطا شد.

به گزاشر روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در این مراسم؛ دکترافشین ملایی با پیوستن به پویش «من هم یک جنگلبان هستم» از تلاش ها و کوشش‌های جنگلبانان در حفظ منابع طبیعی کشور قدردانی کرد و از برگزاری دوره های رایگان دفاع شخصی برای جنگلبانان و همچنین برگزاری المپیاد ورزشی جنگلبانان سراسر کشور خبر داد.

مدیرکل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان؛ ابراز امیدواری کرد تفاهم نامه مشترک این وزارتخانه با سازمان منابع طبیعی در اسرع وقت پیگیری شده و اجرایی شود.

در این حکم خطاب به دکتر ملایی آمده است :

با سلام،

حرکت در مسیر شکوفایی میهن اسلامی و خدمت در راه حفاظت از منابع طبیعی علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و تخصص، قدم هایی استوار همراه با باور قلبی در سایه اخلاص و از خودگذشتگی را می طلبد.

بدینوسیله مراتب سپاس و تقدیر خود را از خدمات و مجاهدت صادقانه شما در مسیر حفظ منابع طبیعی سرزمین پهناور ایران اعلام داشته و نشان ارزشمند سفیر پویش ملی #من_هم_یک_جنگلبانم را در سومین جشنواره ملی روز جنگلبان به شما اهدا می نمایم.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و صیانت از انفال و منابع طبیعی کشور از خداوند متعال خواستارم .

                                                                                                                        خلیل آقایی

                                                                                  معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور

 

انتهای پیام/

  • 10:09
  • 1398/05/15
  • 540

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید