سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری اولین دوره مسابقات فوتبال حبابی کارکنان و دسته جات آزاد در زنجان

اولین دوره مسابقات فوتبال حبابی کارکنان و دسته جات آزاد، انتخابی تیم استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، مسابقات انتخابی تیم فوتبال حبابی استان روز یکم مرداد ماه با حضور هشت تیم از سراسر استان آغاز و با قهرمانی تیم هیئت ورزش های همگانی استان زنجان در روز چهارم مرداد ماه خاتمه یافت.

این مسابقات با استقبال خوب مردم و با حضور صمدی مقدم رییس کمیته فوتبال حبابی کشور و دکتر احمد زاده رییس کمیته داوران فوتبال حبابی، مهندس خدایی نائب رییس محترم شورای اسلامی شهر و رییس محترم شورای استان، رحیم زاده ریاست هیات همگانی استان، دکتر شعبانی معاونت محترم سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری زنجان، واسعی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان و مهدیون معاون ورزشی سازمان فرهنگی شهرداری زنجان برگزار گردید.

در ادامه خدایی دبیر هییت ورزشهای همگانی از علاقه مندی هییت همگانی شهرستان زنجان جهت میزبانی مسابقات کشوری فوتبال حبابی خبر داد و گفت:  شهر زنجان آماده برگزاری مسابقات فوتبال حبابی کشور است و ما آمادگی خود را جهت برگزاری مسابقات کشوری اعلام می کنیم.

حمید نعمتی رئیس هیئت همگانی شهرستان زنجان ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از حمایت مسئولین استانی و مدیران شهری زنجان در خصوص این مسابقات گفت : استان زنجان دارای ظرفیتهای بالایی جهت توسعه ورزش همگانی در میان اقشار جامعه است که با حمایت و حضور مسئولین استان در این عرصه، به حمدالله محقق خواهد شد.

محسن صمدی مقدم رئیس کمیته فوتبال حبابی در خصوص این مسابقات گفت : ورود سازمانها به رشته های ورزش همگانی، مصداق بارز شعار همه برای ورزش است.

وی افزود : رویکرد جدید فدراسیون تعامل هرچه بیشتر با سازمانها و نهادها جهت توسعه ورزش همگانی و بهره گیری از ظرفیتهای ورزشی آنها است و این مسابقات بخوبی آنرا عملیاتی نمود.

انتهای پیام/

  • 11:08
  • 1398/05/05
  • 1179

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید