سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی چهارمحال و بختیاری انتخاب شد

مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های همگانی استان چهارمحال و بختیاری با حضور نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در مرکز این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،  انتخابات در این مجمع به دور دوم کشیده شد که در دور دوم مرتضی محمدیان با 8 رای از مجموع 16 رأی به عنوان رئیس هیئت ورزش‌های همگانی چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.

احمد گواری در این مجمع اظهار داشت: استفاده از نیروهای متخصص، ماهر، کارآمد و دلسوز اهمیت بسزایی در رشد و پیشرفت ورزش‌های همگانی دارد که باید در انتخابات به آن توجه شود.

وی افزود: قبول مسئولیت در شرایط کنونی بسیار سنگین است و کاندیداها با ورود به این عرصه باید بی‌توقع انتظارات ورزشکاران و مردم را برآورده کنند.

نائب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی بیان کرد: مخاطب ورزش‌های همگانی عامه مردم و ورزشکاران هستند و عدم توان ارزیابی در این رشته از دشواری‌های آن است.

گواری خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختیاری کلاس ورزشی خوبی دارد همچنین افراد شاخصی در کشور در رشته‌های مختلف داشته است.

وی گفت: زیرپوشش قرار دادن 50 درصد از مردم استان چهارمحال و بختیاری در ورزش‌های همگانی کاری بسیار دشوار است که امیدواریم رئیس هیئت بتواند در این امر موفق باشد.

نایب رئیس ورزش‌های همگانی تصریح کرد: داشتن برنامه و عدم موازی کاری، حرکت براساس برنامه، توجه به شهرستان‌ها و کمیته‌ها بسیار در پیشبرد اهداف ورزشی با اهمیت است.

انتهای پیام /

  • 11:02
  • 1398/04/24
  • 3198

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید