سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

دکتر میترا روحی: خروجی نشست های هم اندیشی در برنامه های عملیاتی فدراسیون تاثیر مستقیم دارد

دکتر میترا روحی، سرپرست نایب رییسی بانوان فدراسیون ورزش های همگانی در پایان نشست هم اندیشی در سرعین گفت: خروجی مباحث مطرح شده مطمئنا در برنامه های فدراسیون تاثیر مستقیم خواهد داشت.

دکتر روحی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت: برگزاری این نشست ها باعث نزدیکی فکری هر چه بیشتر مسئولان فدراسیون و همکارمان  در هیاتها خواهد شد.

وی در ادامه گفت: مباحث بسیار خوب، مفید و کاربردی در نشست سه شنبه 18 تیرماه مطرح شد و روسای هیاتها و نواب رییس بانوان نیز برنامه ها و  نقطه نظرات خود را بیان کردند.

روحی با اشاره به اینکه فدراسیون در مسیر جدید، به توسعه پایدار ورزش های همگانی نگاه عمیقی دارد، گفت: تفکر ما تفکر جمعی است؛ یعنی استفاده از همه ظرفیت های مدیریتی، علمی و فنی همه کسانی که توسعه ورزش همگانی که بر محور سلامت عمومی جامعه استوار است، را یک پروژه ملی می بینند.

سرپرست نایب رییسی بانوان فدراسیون ورزش های همگانی در خصوص نشست های هم اندیشی با مسئولان هیاتهای استانی گفت: این نشست ها بطور منظم و جدی در آینده ادامه خواهد یافت و ما از هر ایده جدیدی استقبال می کنیم.

 

انتهای پیام/

  • 10:04
  • 1398/04/19
  • 1695

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید