سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

استقبال پر شور مردم از کاروان جاده ولایت

سرپرست کاروان جاده ولایت گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی رضوی (جاده ولایت) که از روز شنبه 8 تیرماه از خوزستان آغاز شده با استقبال خوب مردم استان های در طول این مسیر روبه رو شده است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، محمد علی بزرگ در این خصوص اظهار کرد: جشنواره فرهنگی ورزشی رضوی (جاده ولایت) که از روز شنبه 8 تیرماه از خوزستان آغاز شده با استقبال خوبی از سوی مردم استان های در طول این مسیر روبه رو شده است.

وی افزود: دوندگان تاکنون از شهرهای خرمشهر، آبادان، اهواز، رامهرمز، بهبهان، یاسوج، اقلید، یزد گذشته اند و بزودی از بهاباد عبور خواهند کرد.

سرپرست کاروان جاده ولایت بیان کرد: مردم به واسطه علاقه به امام هشتم شیعیان، ما را مورد لطف و محبت خود قرار دادند.

بزرگ تصریح کرد: این جشنواره یادآور سیره رضوی و محبت اهل بیت است، با توجه به تلاش های کشورهای غربی مردم ما همچنان ذره ای از ارادت خود را نسبت به ائمه معصوم از دست ندادند و همچون سال های گذشته از کاروان جاده ولایت استقبال ویژه ای به عمل می‌آورند.

وی خاطرنشان کرد: دویدن در این هوا تنها قلبی عاشق می خواهد دوندگان جاده ولایت می دانند اگر قدمی در راه خدا برداند خداوند وامام رضا(ع) چندین برابر آن را جبران خواهند کرد.


انتهای پیام/

  • 12:31
  • 1398/04/17
  • 2498

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید