سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

رییس هیات ورزشهای همگانی خراسان رضوی : محرومیت زدایی در حوزه ورزش همگانی اولویت هیأت خراسان رضوی است

رضا آذریان گفت : بر ضرورت محرومیت زدایی در حوزه ورزش همگانی واقفیم و در تلاشیم تا احساس محرومیت نسبت به ورزش و امکانات ورزش همگانی را بین اقشار گوناگون جامعه کاهش دهیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورذزشهای همگانی ، رضا آذریان رئیس هیات ورزشهای همگانی خراسان رضوی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ضمن تاکید بر ضرورت محرومیت زدایی در حوزه ورزش همگانی در سطح جامعه یادآور شد: در تلاشیم تا احساس محرومیت نسبت به ورزش و امکانات ورزش همگانی را بین اقشار گوناگون جامعه کاهش دهیم و ورزش را به عنوان تقاضا و خواست عمومی در بین مردم ترویج کنیم.

 آذریان در ادامه با اشاره به رویکرد بازاریابی اجتماعی، گفت: در ابتدا باید نیازهای ورزشی مردم را احصاء و متناسب با آن نیاز برنامه آموزشی برگزار کنیم.

 وی در خصوص ضرورت تغییر نگرش مردم نسبت به ورزش همگانی گفت: هر امری که پذیرش و دعوت همگانی را می طلبد، متاسفانه در حوزه سیاست گذاری با وارونگی مواجه می شود! با توجه به رویکرد جدید فدراسیون، برنامه‌ریزی از پایین به بالا صورت خواهد گرفت، یعنی ابتدا خواسته مردم را می شنویم و بعد خدمات آموزشی مان را مبتنی بر نیازشان تعریف می کنیم. هدف ما عرضه خدمات ورزشی با رویکرد بهبود سلامتی است.

 وی در پایان اظهار داشت: آموزش سلامت، فرآیندی است که با ترکیبی از رویکرد های تغییر سبک زندگی می تواند به افراد، خانواده ها در تصمیم گیری آگاهانه در مورد موضوعات مرتبط با دستیابی، بازیابی و حفظ سلامت کمک کند؛ همچنین برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر آگهی های خدمات عمومی، با اهالی فرهنگ و هنر استان هماهنگی های لازم انجام شده تا با کمکشان اندکی از این خلاء ها را پر کنیم.

 

انتهای پیام /

  • 16:29
  • 1398/04/15
  • 3153

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید