سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

اولین جشنواره کراس ترینینگ در تهران

اولین جشنواره کراس ترینینگ تست رکورد گیری همگانی در مناطق غرب و شرق تهران برگزار می شود.

امید آزادیان رییس کمیته کراس ترینینگ فدراسیون ورزشهای همگانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون با اعلام این خبر گفت : این جشنواره با مشارکت شهرداری و زیر نظر فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار می شود. شرکت کنندگان در حرکات بارفیکس، اسکوات، شنا سوئدی و طناب زنی رکورد زنی می کنند.

آزادیان با اشاره به اینکه رشته کراس ترینینگ مدت یکسال است که فعالیت خود را در ایران آغاز کزده گفت در حال حاضر این رشته در 15 استان فعالیت دارد که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال جاری کراس ترینینگ در تمامی استانها فعال خواهد شد.

وی تصریح کرد: کراس ترینینگ از رشته هایی است که در رشته های دیگر نیز کاربرد دارد برهمین اساس سمینارهایی را برای مربیان فدراسیون قایقرانی ، ورزشهای رزمی ، کاراته ، انجمن های ورزشی برگزار کرده ایم همچنین در برگزاری دوره های مربیگری کراس ترینیگ فعلا تمرکز روی برگزاری دوره های استانی است.

آزادیان همچنین از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور آبان ماه در تهران خبر داد و گفت : مسابقات استانی نیز از مرداد ماه برگزارتا نفرات برگزیده در مسابقات کشوری شرکت نمایند.

انتهای پیام / 

  • 15:22
  • 1398/04/12
  • 2513

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید