سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری نهمین همایش کشوری پیلاتس با شعار" همه برای پیلاتس"

نهمین همایش کشوری پیلاتس با شعار همه برای پیلاتس، به همراه امتیاز ارتقا و باز آموزشی در هفته پایانی تیر ماه برگزار می شود.

ایمان متقیان نژاد رئیس انجمن پیلاتس طی گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون گفت: در راستای رشد و توسعه این رشته پر مخاطب برنامه های آموزشی و سازمانی متعددی با محوریت توسعه فعالیت بدنی و افزایش جمعیت ورزشکاران تحت پوشش این رشته تدوین و به زودی اجرا می گردد.

متقیان نژاد افزود: نهمین همایش کشوری و سراسری پیلاتس در ۲۷ و ۲۸ تیر ماه در در استان همدان برگزار می شود که در حاشیه این همایش فرانمای آموزشی جدید انجمن و همچنین برنامه صد روزه ای برای ارتقای عملکرد انجمن با شعار "همه برای پیلاتس" رونمایی خواهد شد.

 

وی افزود: موفقیت رویه همیشگی انجمن پیلاتس بوده که حاصل تلاش جمعی در سراسر کشور است.

 

رئیس انجمن پیلاتس اظهار داشت: این همایش نیز در ادامه هشت کنگره پیشین کشوری در روز های ۲۷ و ۲۸ تیر ماه جاری در استان همدان با اعطای گواهی رسمی فدراسیون، ۲۰ امتیاز ارتقاء سطح و باز آموزی برگزار خواهد شد.

 

وی یادآور شد: با توجه به تغییر رویکرد فدراسیون محور های جدیدی در همایش کشوری نهم درج شده است که برای نخستین بار توسط اساتید برجسته کشور و همچین اساتید خارجی مقیم ایران، برای نخستین بار ارائه خواهد شد.

وی گفت: محور های نوین مطابق با نیازهای جدید آموزشی با عنوان " حقوق ورزشی در ورزش پیلاتس، رو نمایی پیلاتس معلق، پیلاتس هنری با شیوه جدید، شیوه های اصلاحی مسابقات پیلاتس، آشنایی با ماشین های جدید پیلاتس، آموزش فوم رول و توپ شنی" ارائه خواهند شد .

وی در پایان ضمن دعوت همه مربیان پیلاتس کشور جهت حضور در این همایش، خاطر نشان کرد: مربیان محترم برای حضور در این همایش تا بیستم تیرماه فرصت ثبت نام دارند، تا در این همایش دو روزه که تئوری و عملی  همراه با ۲۰ امتیاز ارتقا با هزینه بسیار پایین بوده استفاده نمایند و برای ثبت نام صرفا  با دارا بودن یک صفحه پیش ثبت نام الکترونیکی در سامانه آموزشی فدراسیون ورزش های همگانی و انتخاب همایش 2 روزه و واریز وجه کافی است.  

 

انتهای پیام/

 

 

  • 15:35
  • 1398/04/11
  • 2357

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید