سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری مسابقات پاک ورزی همزمان با لیگ ملت‌های والیبال

مسابقات پاک ورزی (پلاگینگ) همزمان با مسابقات لیگ ملت های والیبال در اردبیل برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، پاک‌ورزی یا پلاگنیگ رشته ورزشی جدیدی است که طی آن شرکت کنندگان همزمان با تحرک، ورزش و فعالیت بدنی نسبت با پاکسازی محیط زیست اقدام می‌کنند. 

رضا شجیع، مسئول دبیرخانه سلامت وزات ورزش و جوانان و سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی فدراسیون ورزش های همگانی در مورد این مسابقات گفت: مسابقات مذکور در راستای توسعه سلامت در دو بعد فردی و محیطی‌ با همکاری‌ و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل همزمان با مسابقات لیگ ملت های والیبال در مسیر اردبیل به سرعین  برگزار می شود. 
شجیع همچنین اظهار داشت: به زودی با تشکیل کمیته پاک ورزی‌ در فدراسیون ورزش های همگانی شاهد توسعه این‌ رشته در سراسر کشور خواهیم‌ بود و اینکه دومین دوره این مسابقات همزمان با رویداد دوی کوهستانی کندوان برگزار خواهد شد.
مدیر سابق دفتر محیط‌زیست وزارت ورزش و جوانان در پایان به ضرورت انجام اقدامات عملی در حوزه ورزش سبز اشاره کرد و افزود: وضعیت محیط زیست و سلامت به گونه ای‌ است که باید از ایده های جدید ترکیبی که اثرات مثبت آنها به اثبات رسیده در جهت اصلاح وضع موجود و استفاده از ظرفیت های بخش ورزش استفاده کرد.

انتهای پیام/

  • 09:41
  • 1398/03/25
  • 2245

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید