سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

نخستین جلسه سال جدید کارگروه مسابقات کارکنان دولت برگزار شد

نخستین جلسه سال 98 کارگروه مسابقات کارکنان دولت در خصوص ارتقای کمی و کیفی مسابقات در محل هیات ورزش های همگانی تهران برگزار شد.

نخستین جلسه  سال 98 کارگروه مسابقات کارکنان دولت در خصوص ارتقای کمی و کیفی مسابقات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در این نشست که با حضور مریم محمدیان دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران و برخی مسئولین تربیت بدنی سازمانها و ارگان های دولتی نیز حضور داشته و در راستای ارتقای کمی و کیفی مسابقات امسال و همچنین تعامل دوجانبه هیات استان و  سازمان ها در برگزاری همایش ها، پیاده روی ها و دوره های آموزشی) بحث و تبادل نظر شد.

 درابتدای جلسه محمدیان با اشاره به اینکه مسئولین تربیت بدنی سازمانها و ارگانهای دولتی بازوان اجرایی هیات ورزشهای همگانی استان تهران بوده و هستند افزود: هیات استان با تعامل و همکاری با ارگان ها می تواند همایشات و برنامه های مفرح ورزشی اجرا و نشاط جمعی را در بین کارمندان  وخانواده های آنها به وجود بیاورد.

درادامه هریک از مسئولین تربیت بدنی سازمانها و ارگانها به بیان پیشنهادات و انتقادات خود پرداخته و مصوباتی درخصوص نامه نگاری و دیدار با استانداری و مسئولین ورزش همگانی به تصویب رسید.

 

انتهای پیام/

  • 08:44
  • 1398/02/24
  • 1867

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید