سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

جشنواره کشوری فرهنگی ورزشی بزرگسالان در یزد برگزار شد

جشنواره کشوری فرهنگی ورزشی بزرگسالان در یزد با حضور پیشکسوتان ورزش همگانی کشور برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، جشنواره کشوری فرهنگی ورزشی بزرگسالان با حضور نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور سوم بهمن ماه در یزد برگزار شد.

در آیین آغاز این جشنواره که با حضور غلامرضا کمانه، نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور، شیرزاد، رئیس کمیته ورزش بزرگسالان این فدراسیون، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان یزد، امین سامعی دبیر این هیئت، جلالی زاده، رئیس کمیته ورزش بزرگسالان استان یزد و همچنین شرکت کنندگان از سراسر کشور حضور برگزار شد، ابتدا امیرعظیم صحت مند، در سخنانی ضمن خوش آمد به شرکت کنندگان از روند برگزاری این جشنواره کشوری گزارشی ارائه نمود و اظهار داشت : در این دوره برای اولین بار دوره دانش افزایی، همزمان با جشنواره ورزش بزرگسالان در یزد برگزار می شود که با تدریس استاد کمانه بسیار با اهمیت است.

شیرزاد، رئیس کمیته ورزش بزرگسالان فدراسیون ورزشهای همگانی کشور نیز در سخنانی با اشاره به جایگاه بالای پیشکسوتان ادامه داد: در جهان پیشکسوتان ورزشی با عنوان سن طلایی شناخته می شوند، که آنها الگوهایی بسیار مهم برای ورزش و زندگی جوانان و نوجوانان هستند.

در ادامه این نشست غلامرضا کمانه، نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور در کلاسی آموزشی به شیوه های نوین  تمرین، تغزیه و دیگر نکات ورزشی پرداخت.

 جشنواره ورزشی بزرگسالان روزهای پنجشنبه و جمعه در یزد برگزار می شود.

 

انتهای پیام /

  • 13:31
  • 1397/11/07
  • 1087

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید