سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

هدف اصلی ورزش همگانی، نشاط و سلامتی و ارتقا سلامت شهروندان است

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان مرکزی گفت : در ورزش همگانی هدف اصلی نشاط و سلامتی برای همه و نیز ارتقای سلامت شهروندان است که در همین راستا مدیریت شهری نگاه ویژه‌ای به این مقوله مهم دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی؛ نان بده رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان مرکزی بیان کرد: یکی از اهداف این هیات، استعدادیابی و رسیدن به ورزش قهرمانی از بستر ورزش همگانی است؛ در این میان بحث استعدادیابی، اساسی‌ترین بخش است که اگر با رویکردی جدید در این بخش عمل کنیم، دستیابی به این هدف به سهولت میسر خواهد شد.

وی افزود : در ورزش همگانی هدف اصلی نشاط و سلامتی برای همه و نیز ارتقای سلامت شهروندان است که در همین راستا مدیریت شهری نگاه ویژه‌ای به این مقوله مهم دارد.

نان بده بیان داشت : استعداد، امکانات و فضا‌های خوبی فراهم است که اگر برنامه ریزی صحیحی وجود داشته باشد می‌توان به توسعه ورزش همگانی کمک کرد.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان مرکزی اظهار کرد: برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره های پیاده روی فرهنگی و ورزشی و برگزاری رقابت‌های ورزشی در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی در ایام مختلف سال از مهمترین برنامه‌هایی است که می‌توان در توسعه ورزش همگانی به کار گرفت.

 

انتهای پیام / 

  • 10:32
  • 1398/02/21
  • 433

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید