سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

افتتاحیه آئین شهر ملی دوچرخه در شیراز برگزار شد

آئین شهر ملی دوچرخه با هدف توسعه دوچرخه سواری همگانی و با چشم انداز دستیابی شهرهای ایران به جایگاه شهر جهانی دوچرخه در کلان شهر شیراز افتتاح گردید.

 

آئین شهر ملی دوچرخه با هدف توسعه دوچرخه سواری همگانی و با چشم انداز دستیابی شهرهای ایران به جایگاه شهر جهانی دوچرخه در کلان شهر شیراز افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸ کلانشهر شیراز میزبان ۱۰۷ شهردار و روسای ادارات ورزش و جوانان استان فارس بود که با حضور دکتر ملایی مدیرکل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، پطروسیان مسئول کمیته همگانی فدراسیون دوچرخه سواری ، رضایی معاون عمرانی استانداری فارس ، کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، زوربخش معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری شیراز و معاونین اداره کل و برخی مسوولان ورزش استان در تالار آزادی واقع در بوستان آزادی برگزار گردید.

 آیین شهر ملی دوچرخه با هدف توسعه، دوچرخه سواری همگانی و با چشم انداز دستیابی شهرهای ایران به جایگاه شهر جهانی دوچرخه در کلانشهر شیراز افتتاح گردید.

در این مراسم کلان شهر شیراز با حکم خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری بعنوان اولین داوطلب شهر ملی دوچرخه معرفی شد.

همچنین در این آیین حیدر اسکندرپور شهردار شیراز و هادی با شفاعت رئیس هیات دوچرخه سواری استان فارس با نظر آلن پطروسیان و با حکم خسرو قمری به ترتیب به عنوان رئیس و دبیر کارگروه شهر ملی دوچرخه (شیراز) معرفی شدند.

 

انتهای پیام/

  • 14:28
  • 1398/02/17
  • 339

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید