سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

سومین همایش کشوری کلیستنیکس و استریت ورک-اوت در سرای محله ساعی تهران برگزار شد

سومین همایش کشوری کلیستنیکس و استریت ورک-اوت با هدف معرفی و آشنایی هر چه بیشتر مردم با این رشته در سالن آمفی تئاتر سرای محله پارک ساعی تهران برگزار شد.

سومین همایش کشوری کلیستنیکس و استریت ورک-اوت با هدف معرفی و آشنایی هر چه بیشتر مردم با این رشته در سالن آمفی تئاتر سرای محله پارک ساعی تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، این گردهمایی در روز جمعه 6 اردیبهشت ماه 98 و با حضور و سخنرانی دکتر رمضانی رئیس انجمن آمادگی جسمانی، دکتر کلانتری استاد دانشگاه تهران و جمعی از اساتید و صاحب نظران این رشته، به همت کمیته کلیستنیکس/استریت ورک-اوت ایران صورت گرفت.

 

این همایش یکروزه با حضور حدود یکصد نفر از علاقه مندان و فعالان این حوزه برگزار گردید که در آن مباحث مختلفی از جمله، تاریخچه کلیستنیکس، تغذیه، آسیبهای ورزشی، آشنایی با شاخه های مختلف این رشته، مزایا و ویژگیهای متمایز آن نسبت به سایر سبکهای تمرینی، قوانین مسابقات و داوری کلیستنیکس مورد بررسی قرار گرفت و در بخش اختتامیه، با اجرای حرکات نمایشی قهرمانان این رشته آقایان پیام حسن نژاد و ایمان دهقانی و سپس اهدای احکام شرکت کنندگان، به کار خود پایان داد.

 

لازم به ذکر است در این همایش آقایان: بهادر رزاقی (رئیس کمیته کلیستنیکس ایران و عضو هیأت رئیسه فدراسیون جهانی این رشته) و پیام حسن نژاد (قهرمان جهان در سال  2016 مسکو) نیز هر کدام به بیان یکی از سرفصل های فوق پرداخته و در ادامه علی دانش (مدیر اجرایی و مسئول روابط عمومی کمیته) به بیان برخی توضیحات در زمینه روشهای ارتباطی و اطلاع رسانی به مخاطبان پرداخته و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

 

گفتنی است دومین کارگاه آموزش عملی کلیستنیکس و استریت ورک-اوت ویژه آقایان از تاریخ 07/02/98 به مدت چهار روز در محل باشگاه فرصت زندگی تهران و با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

  • 14:04
  • 1398/02/07
  • 452

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید