سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

دکتر احمدی: سال 98 آغاز یک تحول در نگرش ،رویکرد و فعالیت در ورزش همگانی است

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که سال 98 یک سال متفاوت همراه با آغاز یک تحول در نگرش،رویکرد و فعالیت ها و اقدام در ورزش همگانی باشد.

 

 

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که سال 98 یک سال متفاوت همراه با آغاز یک تحول در نگرش،رویکرد و فعالیت های و اقدام در ورزش همگانی باشد

 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،سید عبدالحمید احمدی در جلسه هم اندیشی و تدوین برنامه عملیاتی توسعه ورزش همگانی کشور اظهار داشت از دی ماه سال گذشته با توجه به ساختار جدید در وزارت ورزش و جوانان بر اساس مطالعاتی که صورت گرفت . به این نتیجه رسیدیم که نیازمند تغییر رویکردها و نگرش در ورزش همگانی با هدف افزایش جمعیت مشارکت کننده در ورزش همگانی و ارتقا کیفی فعالیت ها هستیم .
سید عبدالحمید احمدی ادامه داد: با توجه به انچه که در اجتماع می گذرد و نیازهایی که روزانه متحول می شود باید برنامه های ورزش همگانی را نیز بر همین اساس پیش ببریم به همین دلیل با حضور افشین ملایی یکی از مدیران برجسته ورزش کشور موضوع ورزش و فعالیت بدنی مورد توجه قرار گرفت و منجر به تهیه سندی با عنایت به نیازهای جمعیت 81 میلیونی ایران شد تا بتوانیم خطراتی که بدلیل کمبود فعالیت بدنی مردم را تهدید می کند با یک برنامه عملیاتی در جهت بهبود وضعیت ورزش همگانی در کشور حرکت کنیم .
وی با بیان اینکه سند ورزش همگانی مبنای حرکت جدید وزارت ورزش و جوانان است ،تصریح کرد: با استفاده از همه ظرفیت ها و زیرساختهای فیزیکی و کارشناسی تدوین سند اولین اقدام مهم در راستای تحول در ورزش همگانی بود و در اقدام دوم برای همخوانی و هماهنگی همچنین همراهی لازم در فدراسیون ورزش همگانی به عنوان قرارگاه عملیاتی ورزش همگانی کشور ،افشین ملایی را به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش همگانی منصوب شد تا بتوانیم با یک مدیریت متمرکز و واحد در ورزش همگانی و ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاه های متولی ورزش همگانی و همراه سازی فدراسیون ها و هیات های همگانی استان ها و همچنین استفاده از ظرفیت کارشناسی و اجرایی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و همراه کردن فدراسیون ها ،گام بلند دیگری را برای تحول در ورزش همگانی کشور ایجاد کنیم .
دکتر احمدی تغییر نگرش و نهادینه کردن تفکر ورزش همگانی برای ارتقا سطح سلامتی را در جامعه مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت برای استفاده از ورزش و مواهب آن که قطعا سلامتی است بیشتر از آنکه نیاز به زیرساختها داشته باشیم نیازمند ایجاد محیط های جذاب و نهادینه کردن تفکر برای رو اوردن به ورزش هستیم .
وی به سکانداری وزارت ورزش و جوانان در ورزش همگانی تاکید کرد و افزود : باید بتوانیم به عنوان متولی ورزش از ظرفیت های مختلف برای هم افزایی استفاده کنیم .
دکتر احمدی ابراز امیدواری کرد:در سال 98 با توجه به برنامه ریزی های خوبی که به عمل آمده است سال متفاوت همراه با اغاز یک تحول در نگرش،رویکردها و فعالیت های اجرایی در ورزش همگانی باشد.
 
انتهای پیام /

  • 11:25
  • 1398/02/07
  • 1115

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید