سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

درخشش ورزشکاران کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی در برنامه عصر جدید

ورزشکاران کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی در برنامه عصر جدید خوش درخشیدند.

ورزشکاران کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی در برنامه عصر جدید خوش درخشیدند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، ورزشکاران کمیته کلیستنیکس ورک اوت فدراسیون ورزش های همگانی در برنامه عصر جدید حضوری شایسته و درخشان داشتند.  

از جانب این کمیته تا کنون ورزشکاران متعددی در قالب های مختلف دینامیک، استاتیک و تلفیقی در این برنامه حضور یافتند و از چهار گروه نمایشی، دو گروه به فینال این مسابقات راه یافتند.

نخستین اجرای این کمیته توسط پیام حسن نژاد دبیر کمیته کلیستنیکس و قهرمان جهان این رشته در سال 2016 مسکو روسیه و با هدایت بهادر رزاقی عضو هیأت رئیسه فدراسیون جهانی کلیستنیکس ورک اوت و رئیس کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی ارائه شد، که با استقبال عمومی و توجه ویژه هیأت داوران مستقیما به فینال مسابقات راه یافت.

امیر صدر و علی قامتی در قالب گروه خیر و شر بود دومین گروه از این کمیته بود که در برنامه عصر جدید حضور یافته و توانستند مستقیماً در فینال مسابقات حضور یابند.

گفتنی است کارگاه آموزشی کلیستنیکس ورک اوت به مدرسی بهادر رزاقی رئیس کمیته، پیام حسن نژاد، استاد غلامرضا کمانه نائب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و دکتر نسرین رمضانی ششم اردیبهشت ماه در سرای محله پارک ساعی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

  • 10:57
  • 1398/01/28
  • 1586

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید