سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

محمدکریم رحیمی زاده خبر داد: مسابقات داژبال و فوتبال حبابی در استان زنجان برگزار می شود

برگزاری ششمین همایش بزرگ پیاده‌روی به مناسبت روز ارتش و هفته جوان در 30 فروردین

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، محمدکریم رحیمی زاده امروز  با اشاره به اینکه ششمین همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته جوان و روز ارتش برگزار می‌شود، اظهار کرد: این همایش ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی و عموم مردم زنجان برگزار می‌شود.

 رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان زنجان با اشاره به اینکه توسعه ورزش همگانی به صورت حداکثری در بین همه قشرها از اصلی ترین‌ برنامه‌های هیات است، تصریح کرد: همایش پیاده‌روی روز جمعه 30 فروردین و از مقابل بیمارستان آیت‌الله موسوی تا محل سینما روباز گاوازنگ زنجان برگزار خواهد شد که به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی نیز اهدا می‌شود.

 وی در ادامه با اشاره به دیگر برنامه‌های هیات ورزش های همگانی استان زنجان در سال جاری، تصریح کرد: برگزاری مسابقات داژبال در استان زنجان نیز در دستور کار بوده و به زودی برگزار می‌شود.

رحیمی زاده در پایان خاطرنشان کرد: همچنین برنامه‌ریزی برای برگزاری یک دوره مسابقات جذاب فوتبال حبابی در استان زنجان صورت گرفته است.

 

انتهای پیام / 

  • 15:34
  • 1398/01/27
  • 324

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید