سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

معرفی انتشارات فدراسیون ورزشهای همگانی در سال 97

طی نشستی که روز گذشته با حضور رییس و اعضای هیئت رئیسه این فدراسیون برگزار شد از کتب منتشر شده این فدراسیون در سال 97 رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، رییس فدراسیون ورزشهای همگانی در این نشست اظهار داشت : فدراسیون ورزشهای همگانی ضمن نشر دستاورد‌های حرفه‌ای روز ورزش همگانی در سطح جامعه و هم چنین تامین منابع مورد نیاز آموزشی، نیاز آن دسته از علاقه‌مندانی که به هر دلیل فرصت حضور در دوره‌های آموزشی فدراسیون را نمی‌یابند و یا مایل به کسب اطلاع از جزئیات بیشتر پیرامون رشته های تحت پوشش فدراسیون ورزشهای همگانی می‌باشند، را تامین می‌نماید.

دکتر مجدآرا ادامه داد  : هم چنین این فدراسیون، واحد انتشارات را فضایی برای حضور مخاطبین و معرفی دانش، تجارب و دیدگاه‌های آنها به جامعه ورزش همگانی کشور تلقی می‌نماید.

مجدآرا گفت : از این رو فدراسیون ورزشهای همگانی  از سال 89  نسبت به انتشار مباحث مرتبط با ورزش همگانی و فعالیت بدنی اقدام نموده و درحال حاضر این وظیفه را در قالب انتشار کتب، فصلنامه ورزش همگانی ، و ارائه محصولات شنیداری و دیداری محقق می‌سازد.

 

انتهای پیام / 

  • 09:57
  • 1398/01/18
  • 777

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید