سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

همایش پیاده روی خانواده در دهدشت برگزار شد

در روز جمعه 24 اسفند ماه همایش پیاده روی خانواده جهت گرامیداشت شهدای کهگیلویه با حضور پر شور مردم و مسوولان از استادیوم آزادی تا دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد و با اهدای جوایز همراه بود.

 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ،  همایش پیاده روی خانواده جهت گرامیداشت شهدای کهگیلویه با حضور غلامرضا کمانه نایب رییس فدراسیون ورزشهای همگانی ، هاشمی پور نماینده کهکیلویه بزرگ پر شور مردم و مسوولان از استادیوم آزادی تا دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد و با اهدای جوایز همراه بود.
 نماینده کهگیلویه بزرگ در این همایش پیاده روی خانواده که با نام شهدای کهگیلویه برگزار شد، گفت: خدای بزرگ را شاکرم که فرصت انجام چنین برنامه نشاط آور و ارزشمندی را فراهم نمود.
 
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس ضمن قدردانی از حضور و استقبال مردم، از شورای تامین، شورای اداری در رأس فرماندار، ائمه جمعه، صدا و سیما، هیئت همگانی ، اداره کل ورزش و جوانان، امور عشایری و همه عوامل برگزار کننده و دست اندرکار برنامه تشکر نمود و اظهار داشت: امیدوارم با وحدت و همدلی در فراهم آوردن زیرساخت های ورزشی و رونق ورزش های همگانی،پرورش ورزشکاران مستعد،زمینه ساز توسعه ورزش،کسب جایگاه شایسته و اخذ عناوین برتر ورزشی در سطح ملی و بین المللی باشیم.
وی حمایت مسئولان از ورزش را ضروری دانست و با اشاره به برخی عناوین کسب شده فردی و تیمی ورزشکاران کهگیلویه ی بزرگ گفت:قطعا با همراهی،حمایت و ایجاد انگیزه در ورزشکاران، کسب سکوهای بالاتر در میادین مختلف،دور از دسترس نیست.
در پایان هاشمی پور از سیمای مرکز کشور، صدا و سیمای استان، شبکه استانی دنا، دفتر خبری کهگیلویه، نیروهای نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه و همه کسانیکه اجرای برنامه نمودند تشکر و قدردانی نمود.
در ادامه این همایش مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی از ورزش گفت از زحمات هیئت همگانی استان که در سال 97 تلاش‌های خوبی داشتند تقدیر و تشکر نمود
در پایان نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور از برگزاری این همایش و حمایت مسئولین و زحمات هیئت همگانی تقدیر و تشکر نمود و گفت این همایش در هوای دلچسب، طبیعتی زیبا و نظمی خاص برگزار گردید
وی در ادامه از برنامه های اجرا شده در سال 97 توسط هیئت ورزشهای همگانی استان تقدیر و تشکر نمود و گفت برنامه های خوبی در استان در زمینیه توسعه ورز‌ش همگانی برگزار گردید
جوایز این همایش یکدستگاه خودرو پراید، 10 دستگاه دوچرخه، 10 کمک هزینه 300 تومانی سفر زیارتی، 20کارت هدیه 100 تومانی، 20 کارت هدیه 50 تومانی، 50 تخته پتو، تعدادی البسه ورزشی
در پایان فدراسیون ورزش های همگانی کشور با اهداء لوح سپاس از همکاری هاشمی پور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی  تجلیل نمود.   

  • 10:19
  • 1397/12/25
  • 1484

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید