سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

آخرین جلسه انجمن پیاده روی در سال ۹۷برگزار شد

اعضای انجمن پیاده روی فدراسیون ورزشهای همگانی برای آخرین بار در سال 97 گرد هم آمدند .

 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، آخرین جلسه این انجمن در اسفندماه در محل دانشگاه تهران برگزار شد .
 
در این جلسه آقای سودمندرئیس انجمن ضمن تشکر از زحمات یکساله هیأت رئیسه و مسئولین کمیته ها دستاوردهای انجمن را بنیادین ارزیابی کرد ،وی افزود هر چند در سال ۹۷بیشتر فعالیتهای انجمن در ابعاد علمی و زیرساختی انجام گردید ولی این فعالیتها الزام داشت تا برنامه های عملیاتی پیش بینی شده محقق گردد.در ادامه بابک سودمند افزود:کمیته ها گزارش برنامه های خود را به دبیر انجمن ارائه نمایند همچنین برنامه سال ۹۸با هدف گذاری هر کمیته یک برنامه کلان در ماه در سال ۹۸ می بایست طراحی و اجرا گردد تا شاهد دستیابی به اهداف انجمن و فعالیتهای فدراسیون باشیم .در ادامه آقای فارسی مدان گزارش فعالیتهای کمیته نوردیک واکینگ در سالی که گذشت و برنامه های سال ۹۸ را ارائه نمود. قربانی مسئول کمیته روابط عمومی نیز اقدامات انجام شده در این کمیته را ارائه و از اعضا خواست تا طبق برنامه پیش بینی شده محتوای ساخت ابزار اطلاع رسانی جامع آموزش عمومی پیاده روی را نظیر پمفلت ،پوستر ،بروشورو متون آموزشی و غیره در اختیار کمیته روابط عمومی قرار دهند.
 قلعه مسئول کمیته پژوهش گزارش فعالیت های کمیته را ارائه و پیشنهاد برگزاری همایش علمی پیاده روی را در سال ۹۸ ارائه داد. دکتر پیرانی مسئول انجمن مهم ترین برنامه پیش رو را در سال ۹۸ ساماندهی محتوای آموزش کمیته ها و برنامه ریزی برای تهیه محتوای آموزش عمومی برای کل جامعه مخاطب انجمن دانست.
 روز بهانی مسئول توسعه ورزش پیاده روی در دانشگاه‌ها برنامه های سال ۹۸ را توسعه ورزش پیاده روی در بین کارشناسان،اعضا هیأت علمی و دانشجویان عنوان و برای نهادینه کردن این ورزش در دانشگاه ها اعلام کرد برنامه های مفصلی تدوین شده است . میلایی مسئول کمیته پایش خبر از تدوین نهایی طرح پایش برنامه های پیاده روی همگانی خانوادگی را داد و درسال ۹۸ ابراز امیدواری کرد با تهیه تجهیزات مورد نیاز از طرف فدراسیون فاز عملیاتی طرح پایش در کلیه استان های کشور آغاز خواهد شد .خانم دکتر روفه گری نایب رئیس بانوان فدراسیون گزارشی از فعالیتهای انجمن ارائه نمود .در پایان جلسه آقای دکتر بیات نایب رئیس آقایان نیز تأکید بر فعالیتهای زیر ساختی وتندرست محورانجمن به منظور افزایش سطح سرعت جامعه دانست .
 
انتهای پیام /

  • 10:12
  • 1397/12/25
  • 1508

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید