سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

آغاز دوره دانش افزایی مربیان ورزشهای همگانی استان یزد

دوره دانش افزایی و بازآموزی مربیان ورزشهای همگانی استان یزد در مراسمی با حضور غلامرضا کمانه، نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور، احمد هاشمی، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان، آزاده دهقان، مسئول ورزش بانوان این اداره کل، داوود فتح آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، امین سامعی، دبیر و مائده سعیدی، نایب رئیس بانوان این هیئت در مجتمع آموزشی سماء یزد آغاز شد.

 


 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، دوره دانش افزایی و بازآموزی مربیان ورزشهای همگانی استان یزد در مراسمی با حضور غلامرضا کمانه، نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور، احمد هاشمی، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان، آزاده دهقان، مسئول ورزش بانوان این اداره کل، داوود فتح آبادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، امین سامعی، دبیر  و مائده سعیدی، نایب رئیس بانوان این هیئت در مجتمع آموزشی سماء یزد آغاز شد.
 احمد هاشمی، معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان در سخنانی با اشاره به پیشتازی ورزش های همگانی و همچنین آموزش و پژوهش ورزش و جوانان استان در سطح کشور آن را حاصل تلاش هیئت هایی چون ورزش های همگانی دانست و ادامه داد: برگزاری این قبیل دوره های آموزشی نقش بسیار موثری در گسترش ورزش و نیز به روزآوری علم مربیان حرفه ای استان دارد.
 امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان نیز در این مراسم با بیان اهمیت موضوع آموزش در ورزش ادامه داد: مسائل آموزشی سرلوحه فعالیت هیئت ورزشهای همگانی استان یزد است به گونه ای که این دومین دوره بازآموزی مربیان ورزشهای همگانی در استان یزد است که با حضور استاد کمانه در خدمت مربیان گرامی خواهیم بود.
 در ادامه این مراسم غلامرضا کمانه نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور نیز در سخنانی با تقدیر از تلاشهای هیئت ورزشهای همگانی استان، یزد را پیشرو در فعالیت های جدید ورزشهای همگانی در کشور دانست و ادامه داد: تیم تلاشگر هیئت ورزشهای همگانی استان و اداره کل ورزش و جوانان یزد با همکاری هم جایگاه ورزش همگانی را به صورت واضع ارتقا داده اند.
 در این نشست مائده سعیدی، نایب رئیس بانوان هیئت ورزشهای همگانی استان نیز گزارشی از روند برگزاری این دوره ارائه نمود.
 گفتنی است این دوره در 2 گروه در روزهای پنجشنبه و جمعه در محل دبستان دخترانه سماء یزد در حال برگزاری است.
 
 
 
 
 
✅ صدو چهلمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد به میزبانی مرکز معاینه فنی مهرابی برگزار شد

 صدو چهلمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد به مناسبت روز ملی هوای پاک، به همت هیئت ورزشهای همگانی یزد و میزبانی مرکز مکانیزه معاینه فنی مهرابی صبح امروز پنجشنبه چهارم بهمن ماه ۹۷ در یزد برگزار شد.
 در این همایش که برای دومین هفته متوالی به مناسبت هفته ملی هوای پاک برگزار شد، شرکت کنندگان مسیر خود را از 15 محله شهر یزد آغاز کرده و با تجمع در میدان باغ ملی با طی نمودن مسیر بلوار آیت الله طالقانی، چهارراه مهدیه و بلوار امام جعفر صادق در محل معاینه فنی مکانیزه مهرابی یزد به مسیر خود خاتمه دادند.
 در مراسم پایانی این همایش که با حضور الهه جورابی، عضو شورای اسلامی شهر یزد، حمید دهقان، معاون ترافیک و حمل و نقل شهرداری یزد، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد، امین سامعی، دبیر هیئت ورزشهای همگانی استان یزد، مهدی شهریاری، مسئول کمیته دوچرخه سواری شهرستان یزد، مسئولانی از هلال احمر و شهرداری و نیز دوچرخه سواران یزدی و با اجرای آقای خاص انرژی محمد تخته دار برگزار شد، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد در سخنانی با اشاره به اهمیت این کمپین که علاوه بر ورزش در زمینه محیط زیست نیز شاخص است، افزود: متاسفانه در این همایشها شاهد کمترین همراهی از سوی مراکز مربوط به محیط زیست به ویژه سازمان محیط زیست استان و دفتر محیط زیست و توسعه پایدار اداره کل ورزش و جوانان هستیم.
وی ادامه داد: ما انتظار داشتیم وقتی این ارگان ها از آمار و برنامه های ورزشی ما در جهت منافع خودشان استفاده می کنند، حداقل همراهی نیز با این پویش استانی داشته باشند.
سیدعربی در ادامه سخنانش با تقدیر ویژه از مرکز معاینه فنی مهرابی ورود بخش خصوصی به این عرصه را بسیار حائز اهمیت دانست و از همه شرکت های صنعتی و خدماتی استان برای همراهی با این پویش دعوت کرد.
⭕️ در پایان این همایش به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.
 
 
خبر شماره 3
 
برگزاری مسابقات جشنواره ورزشی بزرگسالان در ورزشگاه شهید نصیری یزد

  • 12:11
  • 1397/11/08
  • 692

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید